Zdobądź uprawnienia Instruktora Rekreacji Ruchowej o spec. Nordic Walking w jeden dzień.Rozpoczynamy wcześnie rano i kończymy w godzinach wieczornych. Tym samym ograniczamy liczbę osób w grupie i decyduje kolejność zgłoszeń. Zobacz szczegółowe informacje i zapisz się teraz!

kurs instruktora nordic walking na slasku 

Kursy odbywają się w całej Polsce, w takich miastach jak Warszawa, Katowice/ Chorzów, Zakopane/ Czarna Góra, Kraków, Karpacz, Toruń/ Bydgoszcz. Aktualne terminy znajdują się w tekście poniżej.

 

Uwaga:

Pamiętaj, że zawód instruktora w Polsce jest zawodem nieregulowanym, a to oznacza, że nie potrzebujesz konkretnych uprawnień, aby pracować.

Dlaczego zatem warto zrobić kurs? 

 • Kurs to podniesienie Twoich kwalifikacji.
 • Stajesz się atrakacyjniejszą osobą na rynku pracy.
 • Na kursie dowiesz się jak uczyć nordic walking. Poznasz osoby, które pracują w tym zawodzie. 
 • Kurs instruktora to zazwyczaj pierwszy krok w Twojej zawodowej karierze.

 

Wybierając ten kurs nauczysz się: 

 • jak przygotować się do pracy z osobami starszymi
 • jak prawidłowo przeprowadzić zajęcia z nordic walking 
 • gdzie szukać pracy po zakończonym kursie

 

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest: 

 • ukończone 18 lat
 • dobry stan zdrowia - oświadczenie
 • dołączenie 1 zdjęcia o formacie 35x45 mm
 • ukończenie części ogólnej kursu instruktora rekreacji (zobacz niżej, kto jest zwolniony z tej części szkolenia)

 

Legitymacja instruktora rekreacji ruchowej z nordic walking wystawiana jest w terminie 2-3 tygodni po zdanym egzaminie. 

 

Kończąc kurs w Centrum Szkolenia Kadr otrzymujesz: 

 • certyfikat ukończenia kursu w języku polskim i angielskim
 • plastikową legitymację polsko/angielską 
 • tradycyjną czerwoną legitymację instruktora w języku polskim

 

legitmacja centrum szkolenia kadr 12

 

Centrum Szkolenia kadr posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Katowicach pod numerem 2.24/00300/2016 jeżeli jesteś osobą bezrobotną Twój kurs może być nawet w 100% sfinansowany przez Urząd Pracy.

 

Dwa w jednym: Zrób kurs i spędź dzień w pięknym miejscu.

Zobacz film na YouTube jak przebiega kurs- kliknij: https://www.youtube.com/watch?v=gyb4829Y50Y

 

 

Najbliższy kurs - część specjalistyczna

29 lipca (piątek) 2022 Jura Krakowsko- Częstochowska. Zaczynamy i kończymy na zamku w Podzamczu, okolice Ogrodzieńca. Możliwość wspólnego dojazdu z okolic Katowic.

 

Część ogólna

Egzamin z części ogólnej odbywa się on line (test), przed kursem. Materiały wysyałamy po wypełnieniu zgłoszenia na podany adres email. Zwolnieni z części ogólnej są: absolwenci AWF (licencjat, magisterskie), absolwenci Turystyki i Rekreacji (licencjat, magisterskie), instruktorzy rekreacji ruchowej, sportu, trenerzy.

 

Jak przebiega kurs? 

 1. Po zapisaniu się i zapłacie zaliczki otrzymasz dostęp do wykładów z nordic walking, metodyki i aktywności osób starszych, z którymi musisz zapoznać się przed kursem (czas trwania 3h).
 2. Osoby nie zwolnione z cześci ogólnej kursu otrzymują dodatkowo materiały do tej części i dostęp do testu on line, który zaliczają przed kursem. 
 3. W wyznaczonym powyżej terminie spotykamy się Jurze Krakowsko Częstochowskiej. Przerabiamy w praktyce całą teorię. Nauczę was krok po kroku jak przeprowadzić zajęcia z nordic walking. 

 

 

Cały koszt kursu to 690zł 590 zł

 

 

Co o nas piszą:

 • Kamila: "Kurs na instruktora windsurfingu przeprowadzony był bardzo profesjonalnie. Oprócz tony wiedzy merytorycznej dot. samego windsurfingu, Szymon przekazywał mnóstwo wskazówek na temat rozwoju osobistego. Zadbał też o integrację całej ekipy, dzięki czemu wszyscy świetnie się bawili przez cały tydzień - chyba każdemu smutno było wyjeżdżać ... :)" (źródło: opinie Google)

 

 • Marcin: "Pełne zaangażowanie, metodyczny i bogaty program nauczania narciarstwa Szymona Słomy, jego cierpliwość i humor, dały efekty lepsze niż samodzielna nauka przez rok. Dziękuję, polecam tego instruktora." (źródło: opinie Google)

 

 • Magdalena: "Pierwsza (i to ta najważniejsza) lekcja z Nordic Walking za mną! Profesjonalizm instruktora, przemiła atmosfera, bardzo dużo cennych wskazówek - nic dodac nic ująć! Polecam każdemu kto chce zacząć przygodę z kijkami a nie chce chodzić jak misiu (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi:)) Polecam każdemu!' (źródło: opinie Google)

 

Zobacz wszystykie nasze opinie na Google oraz Facebooku - to nie anonimowe opinie! 

 

UWAGA:

Ilość miejsc jest ograniczona. O wstępnym zakwalifikowaniu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszenia wypełnij teraz: