Zdobądź uprawnienia Instruktora Rekreacji Ruchowej o spec. Narciarstwo Zjazdowe w jeden tydzień. Dla najlepszych możliwość uzyskania Instruktora Sportu z Narciarstwa Zjazdowego. Praca marzeń w zasięgu ręki! Zobacz szczegółowe informacje i zapisz się teraz!

Zdobądź uprawnienia Instruktora Rekreacji Ruchowej o spec. Nordic Walking w jeden dzień.Rozpoczynamy wcześnie rano i kończymy w godzinach wieczornych. Tym samym ograniczamy liczbę osób w grupie i decyduje kolejność zgłoszeń. Zobacz szczegółowe informacje i zapisz się teraz!

Zapraszamy na kurs instruktora windsurfingu Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu w Jastarni. Zobacz szczegółowe informacje i zapisz się teraz!

Zdobądź uprawnienia Instruktora Rekreacji Ruchowej o spec. Snowboard w jeden tydzień. Praca marzeń w zasięgu ręki! Zobacz szczegółowe informacje i zapisz się teraz!

Warsztaty Animatorów czasu wolnego to niepowtarzalna okazja, aby zdobyć umiejętności, które przydadzą się podczas pracy w czasie wakacji i nie tylko. Dla kogo jest przeznaczone to szkolenie? Sprawdź i zarezerwuj miejsce teraz!

Kurs Animatorów to niepowtarzalna okazja, aby zdobyć umiejętności, które przydadzą się podczas pracy w czasie wakacji i nie tylko. Dla kogo jest przeznaczone to szkolenie? Sprawdź i zarezerwuj miejsce teraz!

Warsztaty Animatorów to niepowtarzalna okazja, aby zdobyć umiejętności, które przydadzą się podczas pracy w czasie wakacji i nie tylko. Dla kogo jest przeznaczone to szkolenie? Sprawdź i zarezerwuj miejsce teraz!